Log in to reply

[VEHICLE][WIP] Zastava 101 (1100) , 1971 - 2008

• Zastava racing, but tuned to 1k horsepower :D

• Here are (this time 5) LODs:
    LODs

• published 06.09.2021download

• @NajPotez best with Lods so far you should fix all you old models with the exact Lods and bealive me you will hear something nice from me ill bet that ?

• @pumaone It would take years... But I might go for some updates.

• Pozdrav, imam ideju ako te zanima za jedan od sledecih auta sto budes pravio. Da napravis ficu (Zastavinog 750) ali sa obicnim vratima (70tih godina kakav je bio) i da mu stavis livery za trke ili da bude kao Floydov iz Nacionalne klase. Mislim da je za tebe to neki laksi posao jer mozes onog Fiat 600 samo malo izmijeniti (bez zmigavca sa strane, vrata, volan, brizinomjer, bez dekorativnih lajsni, veci ili "buljavi" farovi...). Mislim da bi ti to mogao extra da napravis jer su ti svi ostali auti prejaki i po detaljima i svemu.

• @Milak Nisam još odlučio što nakon Stojadina, ali neće biti još jedan Fićo. Sad još dovršavam "Milicijsku" verziju Stojadina, bit će uskoro i objavljena.

... Until I decide which is my next project, he is completing the police version of Zastava 101

• A steta, nadam se da se mozda predomislis u buducnosti za ficu. A stojadin ti je ekstra, svaka cast.

Log in to reply

Looks like your connection to GTA5-Mods.com Forums was lost, please wait while we try to reconnect.